Vyjádření našich zákazníků

 • Ree Art

  Chtěla bych velice poděkovat za vysoce profesionální služby firmě Xlibris.cz. Spolehlivost, výborná komunikace i po telefonu, což není zvykem u těchto služeb. Servis typu: jste náš zákazník a vážíme si jakéhokoli požadavku a uděláme pro Vás vše, co je v našich silách a možnostech. Splnění všech úmluv na 100%. Rychlé reakce na požadavky a odborné poradenství. Lidský přístup. Zkrátka vřele doporučuji a už bych neměnila. Firma Xlibris.cz není první, se kterou spolupracuji. Mé stránky jsou náročné a obsahují spousty dat a vychytávek. Rozhodně je ale poslední, se kterou budu spolupracovat, dokud to bude zapotřebí. Děkuji Liborovi za jeho přátelský a lidský přístup, o kterém jsem se již výše zmínila. Přeji mnoho úspěchů a spousty spokojených klientů o což v tomto případě nemůže být ani pochyb. Je málo takových firem a je to hlavně o přístupu k lidem a k práci. Tato firma ví, co dělá a přináší jí to adekvátní odměnu ve formě spokojených zákazníků. Jen tak dál. Děkuji.

 • MS Jedovnice

  Vytvoření webové prezentace od firmy Xlibris.cz jsme si nechali vyhotovit na doporučení. S panem Juříkem byla hned od začátku velmi dobrá spolupráce. Reagoval vstřícně na naše požadavky, podával odborné rady a doporučení. Naše webové stránky jsou originální, vkusné aktuální. Úspěšně spolupracujeme od roku 2008. Služby pana Juříka mohu doporučit i dalším zájemcům, kteří hledají odbornost, pružnost a kvalitu.

 • SF People

  Rád bych upozornil na profesionála pana Juříka, který je při tvorbě a následné správě internetových stránek velmi flexibilní, seriózní a podává moderní řešení a zajímavé podněty, které dělají výsledek exkluzivním. Co však obzvlášť oceňuji v podnikání a co jsem nalezl při naší spolupráci s ním, je skutečnost, že za rozumnou cenu máme nadstandardní přístup a službu pro naši společnost.

 • Oderské vrchy

  S firmou Xlibris.cz jsme velice spokojeni, což dokazuje i stabilní spolupráce již od roku 2001, kdy byl vytvořen grafický návrh na naše první webové stránky. Jednoduchý web byl postupně nahrazován a modernizován, dle možností, vývoje a našich potřeb až k dnešní podobě. Na výrobu poslední verze webových stránek v r. 2012, bylo osloveno pět firem, přičemž grafický návrh a redakční systém, instalovaný firmou Xlibris.cz, zcela odpovídal našim představám o jednoduchém, intuitivním a komplexním ovládání webu. Příznivě taktéž hodnotíme cenu a kvalitu služeb.

 • Racio Výživa

  Firmu Xlibris.cz jsme oslovili na základě doporučení. Potřebovali jsme vytvořit webové stránky k e-shopu zdravé výživy. Rychle byly vytvořeny kvalitní a nápadité stránky, dle reakcí zákazníků moc pěkné. Zároveň oceňujeme dobrou spolupráci, pružnost, kvalitu. Cokoliv potřebujeme, je rychle a ochotně vyřešeno - registrace domény, aktualizace apod. P. Juřík se snaží vždy ochotně rychle poradit a pomoct, někdy máme pocit, že i nad rámec svých služeb. Jednoznačně všem doporučujeme.

 • Freeride Camps

  Příjemná spolupráce, flexibilní přístup, snaha a ochota vyhovět. Stránky fungují jak mají a když je potřeba něco operativně řešit, vždycky se bez problémů domluvíme.

 • Provozovna U Cihelny

  Jsem pyšná na svoje webové stránky. S panem Juříkem je skvělá spolupráce, aktualizace probíhá svižně a bez průtahů, moje rozmary jsou respektovány. Pohotovost za přijatelnou cenu, vřele doporučuji...

 • Sklenářské práce

  Chtěl bych tímto způsobem velmi poděkovat tvůrcům mých nových webových stránek a to zejména za rychlost, preciznost a osobní přístup, při tvorbě grafického návrhu a následném umístění stránek na web. Vše dopadlo přesně podle mých představ a s výsledkem práce jsem velice spokojen. Konečná cena přesně odpovídala částce na které jsme se dohodli předem, takže i po této stránce bylo vše naprosto v pořádku. Firmu Xlibris mohu jedině doporučit.

 • Newportranch

  Firmu Xlibris.cz jsme oslovili s nejasnou představou nových webových stránek. Byly nám předložený návrhy grafických designů a logického uspořádání dat. Po zkonzultování předložených návrhů se stránky rozjely a jejich následná úprava byla vždy velmi rychlá a bezchybná. Velmi oceňujeme rady, které jsou nám dávány pro další rozvoj stránek a jejich zviditelnění. Veškerá spolupráce probíhá efektivně a bez zbytečných prodlev. Vždy nám bylo vyhověno a s výběrem této firmy jsme velmi spokojeni. Vřele doporučujeme i dalším firmám.

 • MOS technik

  Firmu Xlibris.cz jsem nejdříve oslovil s prosbou o pomoc s vytvořením stránek pro zájmovou činnost – sportovní oddíly TJ Odry. Na základě spokojenosti s těmito stránkami, jak po grafické stránce, tak co se týká všech souvisejících služeb včetně registrace domény, jsme firmě Xlibris.cz svěřili také tvorbu webových stránek naší firmy. Na spolupráci oceňujeme zejména rychlou odezvu a pružnost při tvorbě a návrhu stránek, ale také při jejich pravidelné aktualizaci. Vážíme si také vlastní invence při tvorbě designu našich stránek, která byla vždy ku prospěchu věci. I proto můžeme služby webového studia Xlibris.cz jen doporučit.

 • Dřevostavby Harabiš, s.r.o.

  Firmu Xlibris.cz jsme oslovili na doporučení a byli jsme maximálně spokojeni. Tvorba webových stránek, převod domény a jiné doplňkové služby byly perfektně zvládnuty k naší spokojenosti, velmi vstřícné jednání, ochota spolupráce ze strany pana Juříka byla velmi nadstandardní. Se stránkami jsme velmi spokojeni, mohu jen a jen doporučit. Naše spolupráce rozhodně pokračuje dál.

 • ORL Betka

  U firmy Xlibris.cz jsme zadávali tvorbu webových stránek a další služby včetně registrace domény a umístění odkazů do hlavních webových vyhledavačů. S odvedenou prací jsme byli maximálně spokojeni, komunikace probíhala přes email vždy do následujícího dne, celková práce byla provedena včas, stránky byly vytvořeny velmi kvalitně a bez problému upravovány dle našich představ a celková cena (mimochodem nejlepší nabídka z 8 oslovených firem zabívajících se www tvorbou) byla dodržena dle předběžné kalkulace. Všem doporučujeme.

 • Balínek

  Firmu Xlibris.cz jsme oslovili na základě doporučení. Díky vstřícné spolupráci a profesionálnímu přístupu, se kterým jsme se setkali, jsme mohli během krátké doby uvést naše webové stránky do současné podoby. Kvalitu spolupráce bychom chtěli zdůraznit především v rychlém a pružném zpracování našich požadavků nejen při samotné tvorbě stránek, ale i po jejich spuštění. Možnost obsluhy vybraných sekcí přes administrační systém nám umožňuje stránky aktualizovat snadno a rychle. Konstrukční a grafické řešení stránek se nám líbí, s prací studia jsme velmi spokojeni.

 • 1CSC

  Firma Xlibris.cz nám na klíč zpracovala firemní internetové stránky, veškeré požadavky z naši strany byli splněny na 100%, hlavně oceňuji pohotové reakce na požadavky na změny na webu a velice rychlou a efektivní komunikaci přes IM. Proto jsme se i rozhodli upustit od redakčního systému a veškeré změny i nadále provádí firma Xlibris.cz.

 • SOŠ Vsetín

  Firma „Xlibris.cz – Tvorba webových stránek“ byla oslovena pro výrobu webových stránek naší školy. Správnost našeho výběru se potvrdila již při zpracování grafických návrhů. Firma nám vyšla vstříc a vytvořila velké množství pěkných grafických návrhů. Námi vybraný grafický návrh je velmi kvalitní, přehledný a jednoduchý pro snadnou orientaci naší cílové skupiny, kterou tvoří především uchazeči o studium, současní žáci a studenti školy, jejich rodiče i absolventi školy, kterým webové stránky školy slouží pro snadný výběr budoucího povolání. Děkujeme za dobrou spolupráci!