Blog

Povinné údaje na webu podnikatele

Vloženo: 01.11.2015

Jako podnikatel, právnická nebo fyzická osoba musíte dle zákona na své firemním webu uvádět veškeré údaje jako na fakturách či smlouvách. Pokud níže uvedené údaje nemáte, hrozí vám nemalá pokuta a zákaz činnosti až na jeden rok.

Cookies, Evropská unie a Google. Co to znamená pro majitele webu?

Vloženo: 22.09.2015

Cookies dost toho teď nadrobily a přitom ani nejde o sušenky. Evropská unie vydala povinnou směrnici, která se týká všech provozovatelů webu.

Proč používat email na vlastní doméně

Vloženo: 19.10.2015

Nejedna firma používá pro komunikaci se zákazníky schránky od Seznamu (@seznam.cz) nebo Google(@gmail.com). Na jednu stranu to působí neseriózně, a na druhou to zhoršuje vaši identifikaci v emailových zprávách.

Webdesign trendy na rok 2015

Vloženo: 09.09.2015

Webdesign v posledních letech prošel řadou změn. Pojďme se podívat, jaké změny se týkají letošního roku 2015. Upřednostnění písma před grafikou, flat design (plochý design), responzivní web, video a obrázky přes celou obrazovku, parallax, one page lyout (jednostránkový web), ikony, Ghost buttons, Card (Dlaždice), Google maps.

Responzivní web

Vloženo: 04.08.2015

Možná většina z vás už slyšela pojem „responzivní web“. Pro ty, kteří doposud neví co to znamená si dovoluji trochu osvětlit tento pojem a doporučit, proč byste svoje stránky měli vytvořit responzivní. Responzivní design se v dnešní době již stal standardem a téměř už nikdo nevytváří klasický web, neboť by to byl krok zpět.